KOCAELİ
Abone olun

Erdoğan'a benzemeyen 1 milyon TL'lik heykel nerede?

AKP Nevzat Doğan döneminde yapılan ve ulusal medyanın da uzun süre gündeminde olan Erdoğan heykeli, İzmit Belediyesi’nde yaşanan heykel tartışmalarının ardından yeniden akıllara geldi

İzmit Belediye meclisinde, uzun süredir AKP’lilerin heykel tartışması yaratması sonrası CHP İzmit İlçe Örgütü, AKP’li Nevzat Doğan döneminde 1 Milyon TL harcanarak yapılan fakat Erdoğan’a benzemediği için ortadan kaybedilen heykeli sormuştu. Bugün İzmit Belediye meclisinde yaşanan heykel tartışmalarının ardından ise Erdoğan’a benzemeyen Erdoğan maskı tekrar akıllara geldi.  15 Temmuz’un ardından Erdoğan temalı park için 1 Milyon TL harcanmıştı fakat sonrasında gelen tepkilerin ardından yurt dışına gidip dönmeyen insanlar gibi bu heykelde ortadan kayboldu.

 

BENZER HABERLER

Tarhan büyükşehire yüklendi Kocaeli’de firma yok mu?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ilçeler için direk ve direk tipi yön bilgilendirme panoları temin ve yerine montajı ile duvar tabelası ve kapı numarası temini ihalesini değerlendiren CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Büyükşehir Belediyesi hizmetlerini devam ettirmek için elbette ihale düzenlemeli, hizmet ve mal alımı yapmalıdır. Ama tek firma ile ihale olur mu?” diye sordu.