Abone olun

İzmit’e yüklenen Büyükakın’a Hürriyet’ten cevap,  “Algı yönetimine çok iyi çalışmışsınız”  

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet; meclis toplantısında “Size ait olmayan bir yerde işletmeyi nasıl açıyorsunuz, kavga çıkarıp siyaset yapacaksınız” diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın’a cevap verdi; “Algı yönetimini çok iyi çalışmışsınız ama Süleyman Paşa Hamamı’nda daha 17 ayımız daha var.” 

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Akçakoca’da bulunan Tarihi Süleyman Paşa Hamamı ve Şehri İzmit Kafe’ye ilişkin görüş bildiren Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yanıt verdi. Hürriyet konuşmasında,  “Hamam iki senedir ihalede. Sizi kutluyorum. Algı yönetimi noktasında çok iyi ders çalışmışsınız. Burada bütün yanlış bilgileri siz çok iyi biliyorsunuz ama vatandaşa yanlış bilgi vermeyin” 

 

11 AKP’Lİ BELEDİYE BAŞKANININ BAŞKANI DEĞİLSİNİZ

Konuşmasına devam eden Başkan Hürriyet, “Biz saygısızlık yapmadık ve hiç de kimseye mahcup olmadık. Siz kamuoyunu yanılttınız ve bize suç atıyorsunuz. İstinafa gittiğini ifade ettik. İlk aşaması bitti dedik. Lütfen kamuoyunu yanıltmayınız, lütfen doğru bilgi veriniz. Ekipleriniz el altından bizi engellemeye çalışıyor bunu yapmayın. Siyasi ayrımcılık yapmayın. Siz 11 AKP’li belediye başkanının başkanı değilsiniz. Tüm Kocaeli halkının belediye başkanısınız. Sizin ayrımcılık yapma hakkınız yok.

 

BÜYÜKŞEHİR MECLİS KARARINI BİLE UYGULAMAMIŞSINIZ

Başkan Hürriyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın’ın algı yönetimi yaptığını söyleyerek, “Siz algı yönetimini çok iyi yapıyorsunuz. Büyükşehir meclis kararını uygulamamışsınız. Siz ısrarla mahsuplaşma konusuna taktınız. Samimi değilsiniz. Şu anda lafı çevirmeyin. Hep siz konuşuyorsunuz, ayrımcılık hat safhada. Biz size hiç saygısızlık yapmadık. Başkanım ne kadar ayıp. Yakışıyor mu koskoca belediye başkanına” dedi.

 

BENZER HABERLER