Abone olun

Hürriyet’ten, CHP Kartepe’nin yeni başkanı Merttürk’e hayırlı olsun ziyareti

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz haftalarda yapılan kongrede CHP Kartepe İlçe Başkanı seçilen Nilay Merttürk ile yönetimini ziyaret etti. Ziyarette Hürriyet’e, Başkan Yardımcıları Dilek Yalçın ile Ünal Özmural, Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, Koordinatörler Ozan Aksu ile Hakan Yalçın, İzmit Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Necat Çakır ve Meclis Üyesi Tuncay Aşkın eşlik etti. 
 
HÜRRİYET’İN PROJELERİNE ÖVGÜ
Başkan Hürriyet, Nilay Merttürk’e yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Başkan Hürriyet, Kartepe’de kadınları merkeze alan üretim odaklı çalışmalarda Nilay Merttürk ve yönetiminin yanında olacaklarını kaydetti. Ziyaretlerinden ötürü Başkan Hürriyet’e teşekkürlerini ileten CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk de Hürriyet’in sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği projelerden ilham alacaklarını belirtti.

 

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.