Abone olun

Ümit Özdağ, sığınmacılar Kocaeli’den kovdu

Geçtiğimiz aylarda kurulan ve ülkedeki sığınmacı karşıtlığı ile bilinen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin Kocaeli il binasını ziyaret etti. Genel Başkan Özdağ ziyaretinde üstünde “Zafer Partisi gelecek sığınmacılar gidecek!” yazan etiketleri sokak direklerine yapıştırdı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kocaeli İl Binası’nı ziyaret etti. Kocaeli İl Yönetimi ile toplantı yapan Özdağ, toplantının ardından esnaf ziyaretinde bulundu. Özdağ, esnafla selamlaştıktan sonra üzerinde “Zafer Partisi gelecek sığınmacılar gidecek!” yazan altında QR kod bulunan sığınmacıların gitmesi için imza kampanyası etiketlerini yapıştırdı.

 

“İL BİNAMIZI TUTTUK”

Esnaf ziyaretinin ardından kısa bir basın açıklamasında bulunan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ” Zafer Partisi bütün yurtta hızlı bir şekilde örgütlenme faaliyetlerini sürdürüyor. Kocaeli’de de aynı şekilde il binamızı tuttuk. Kısa zamanda açılışımızı yapacağız. Ben de bugün İstanbul’a bir televizyon programı için giderken Vedat Başkanı ve partilileri ziyaret etmek istedim. İl binamızın fotoğraflarını görmüştüm ancak bugün geldim ve gördüm çok da memnun oldum bir ikinci genel merkez binası gibi oldu adeta. İl başkanımızı da tebrik ediyorum, il binamızın açılışının ardından daha yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

 

“5’Lİ ÇETE”

Özdağ’ın ardından konuşan Kocaeli İl Başkanı Vedat Çalık “ Ümit Özdağ’ın bugün ani ziyareti bizi çok mutlu etti. Binamızı ziyaret etti ve Türkiye gündemi ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Özdağ’ın 2 önemli gündemi  var. Sayısı 10 milyonu bulan sığınmacılar ve 5’li çeteye karşı Türkiye’nin artık soydurulmaması ve Türk milletini soyanlardan hakkımızı geri almak. Diğer yandan olası bir baskın seçim konusunda da Kocaeli teşkilatına hazırlıklı olunması yönünde uyarılarda bulundu. Biz de bu ziyaretlerden güç buluyoruz” ifadelerini kullandı.

BENZER HABERLER

Meteoroloji'den soğuk ve yağış uyarısı

Meteoroloji tarafından açıklanan son raporda yurt genelinde soğuk ve yağışlı havanın etkili olacağı belirtildi. Rize ve Artvin'in kuzey kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı, Aksaray, Şırnak, Hakkari ve Ardahan çevreleri ile Van'ın güney kesimlerinde karla karışık yağmur bekleniyor. Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ile Hatay kıyıları, Eskişehir, Kastamonu'nun kıyı kesimleri, Hakkari ve Ardahan çevrelerinin aralıklı yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.