KOCAELİ
Abone olun

“AKP zaman zaman CHP İzmit her zaman Kocaelisporludur”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz’ın Kocaelispor ile ilgili paylaşımına yanıt veren CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, “AKP zaman zaman, CHP İzmit her zaman Kocaelisporludur” dedi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, yeşil-siyah renkli formaya sahip Kocaelispor’un 1. Lig’e çıkmasından sonra sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Ayaz, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak sorumluluk alanımızdaki caddelerde bulunan kaldırım dubalarını korsanca, saçma sapan boyayanlara inat, KOCAELİSPORUMUZUN YEŞİL-SİYAH renkleriyle boyadık” paylaşımıyla İzmit Belediyesi'ne dikkat çeken bir göndermede bulundu.

“GÜLÜNÇ VE ACİZ DURUMA”

Ayaz’ın bu paylaşımına CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’dan yanıt geldi. Çakar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “Renkleri esir eden, ülke insanına özgürlük vaad edemez. AKP İzmit ilçe örgütü, Hasan Ayaz eliyle İzmit Belediyesi'ne saldırarak kendini gülünç ve aciz duruma düşürüyorsun.Biz, Nevzat Doğan'ın kırmızı ve pembe pantolonlarını özgürlükçü düşünce, zevk ve tercih olarak karşıladık.

“BİRLİKTE BİZ BOYAYALIM”

Siz İzmit'i canlandıran renkleri alkışlamayın ama hapsetmeyin, cezalandırmayın, eleştirmeyin, yeter. Bizler yeşil siyah renkleri zor zamanlarında da hep kalbimiz de taşıdık,sonradan Kocaelisporlu olmadık.Sizler gibi zaman zaman değil, her zaman Kocaelisporluyduk. Tramvay yolunda ki dubaları bile boyayamadınız,verin yetkiyi Kocaelispor sevdalıları ile birlikte biz boyayalım.Halkımız ile birlikte sokaklarımız renkleniyor ve İzmit'imizi Gülümsetmeye devam ediyoruz.   

BENZER HABERLER