Abone olun

Ali Gümüştekin koronavirüse yenildi!

Kartepe Belediyesi zabıtalarından Ali Gümüştekin koronavirüse yenildi

Kartepe Belediyesi zabıtalarından Ali Gümüştekin koronavirüse yenildi. Yaklaşık 20 gün önce koronavirüse yakalanan ve Kocaeli Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Ali Gümüştekin, 3 gün önce entübe oldu. Gümüştekin tüm uğraşlara rağmen dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Evli ve 3 çocuk babası olan 57 yaşındaki Ali Gümüştekin’in cenazesi bugün Köseköy Merkez Mezarlığı'nda defnedilecek. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla üzüntüsünü dile getirdi. Başkan Kocaman, “Kıymetli çalışma arkadaşımız, ailemizin parçası Ali ağabeyimizin vefatı hepimizi derinden üzdü. Mekanı cennet olsun inşallah. Başımız sağolsun” ifadelerini kullandı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocaeli haber, korkusuz kocaeli, kocaeli gazete,kocaeli koronavirüs

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.