Abone olun

Benzin kuyruğunda facia gibi kaza

Geçtiğimiz gece itibarı ile yürürlüğe giren akaryakıt zamları öncesinde benzin istasyonlarındaki kuyruk Körfez Yarımca’da büyük bir faciaya sebep oldu

Geçtiğimiz gece  itibarı ile akaryakıta ciddi bir zam geldi. Zam öncesinde vatandaşlar da benzin istasyonlarına akın etti ve depolarını doldurdu. Birçok benzin istasyonunun önünde uzun araç kuyrukları oluştu. O kuyrukların yaşandığı bölgelerden biri de Körfez Yarımca oldu.

TIR'A ÇARPTI

Körfez Yarımca D-100 üzerinde gece saat 23:30 sıralarında büyük bir trafik kazası meydana geldi. Edinilen bilgi ve iddialara göre Yarımca D-100 üzeri İzmit istikametinde, Körfez Belediye binasını geçtikten sonra yol kenarında yer alan benzin istasyonunun yanında büyük bir trafik kazası meydana geldi.Benzin istasyonunun önünde oluşan kuyruk kaza öncesinde yola kadar uzanmıştı. Bu kuyruğun sonunda da bir TIR bulunuyordu. TIR’ın yola uzanan dorsesini fark edemeyen araç sürücüsü, dorseye çarptı.

6 YARALI İDDİASI

Çarpışmanın etsiyle içinde araç sürücü baba, anne ve bebeğin olduğu araç yola savruldu. Bu sırada şerit üzerinden gelen iki araç daha kazaya karıştı. TIR’la beraber toplam 4 aracın karıştığı kazada 6 kişinin yaralandığı öğrenildi.Olay yerine hızlı bir şekilde ambulans ekipleri ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.