Abone olun

Burak Süleyman, Bandırma'dan ayrıldı

Royal Hastanesi Bandırmaspor forması giyen Kocaelispor'un eski futbolcusu Burak Süleyman'a devre arasında takım bulması için izin verildi

 

Royal Hastanesi Bandırmaspor forması giyen Kocaelispor'un eski futbolcusu Burak Süleyman'a devre arasında takım bulması için izin verildi. Kulüp resmi hesabından yaptığı paylaşımda, Arb Manaj ve Burak Süleyman ile karşılıklı mutabık kalınarak takım bulmaları için izin futbolculara verdiklerini açıkladı. Bu gelişmeyle birlikte birçok Kocaelispor taraftarı sosyal medyada eski futbolcuları için paylaşımlar yapmaya başladı.

BENZER HABERLER

Meteoroloji'den soğuk ve yağış uyarısı

Meteoroloji tarafından açıklanan son raporda yurt genelinde soğuk ve yağışlı havanın etkili olacağı belirtildi. Rize ve Artvin'in kuzey kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı, Aksaray, Şırnak, Hakkari ve Ardahan çevreleri ile Van'ın güney kesimlerinde karla karışık yağmur bekleniyor. Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ile Hatay kıyıları, Eskişehir, Kastamonu'nun kıyı kesimleri, Hakkari ve Ardahan çevrelerinin aralıklı yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.