Abone olun

Büyükşehirden o firmaya ihale yasağı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü hale yasağı getirilen firmaları açıkladı. Kocaeli’de de bir firmaya hale yasağı verildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü'nün ihalelere katılmaktan men kararları bugünkü Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu kararlar içerisinde Kocaeli’den bir firmaya verilen ihale yasağı cezası da yer aldı. Uğur Toprak Makine Hırdavat Bilgisayar İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ihalelerine katılmaktan men edildi. Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu’na muhalefet eden firma 1 yıl boyunca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ihalelerine katılamayacak.

 

BENZER HABERLER

Meteoroloji'den soğuk ve yağış uyarısı

Meteoroloji tarafından açıklanan son raporda yurt genelinde soğuk ve yağışlı havanın etkili olacağı belirtildi. Rize ve Artvin'in kuzey kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı, Aksaray, Şırnak, Hakkari ve Ardahan çevreleri ile Van'ın güney kesimlerinde karla karışık yağmur bekleniyor. Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ile Hatay kıyıları, Eskişehir, Kastamonu'nun kıyı kesimleri, Hakkari ve Ardahan çevrelerinin aralıklı yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.