KOCAELİ
Abone olun

Çakar; AKP’ nin emir erleri Ülkeye düşmanlığınız neden?

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, BBP İzmit İlçe Başkanlığı tarafından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yapılan ziyaretine tepki gösterenlere çok sert bir cevap verdi.

Çakar,”  BBP İzmit İlçe teşkilatının İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'i ziyaretine tepki gösteren AKP'nin emir erleri! Keşke “bizden olmayan ölsün” yerine, “Birlikte Elele Güçlü Türkiye” deseydiniz, halkı ayrıştırmadan güçlü ekonomi, güçlü Türkiye’yi birlikte inşa etseydik” dedi

* Genel Başkanınız, Şivan Perwer ve Barzani ile elele toplu açılış töreninde poz verirken,

neredeydiniz?

* 10.000 Dolar maaşa bağlanan vekilinizin varlığı, sizi rahatsız etmiyor mu?

* Kimlere, hangi kur ile satıldığı açıklanamayan 128 Milyar Dolar, içinizi nasıl acıtmıyor?

* Sizden olmayana, hayvana, doğaya, kadına, çocuğa, yapılan bunca güzel şeylere, kısacası ülkeye düşmanlığınız neden?

* Esnaf, köylü, emekçi can çekişirken, Kanal İstanbul sizi neden rahatsız etmiyor?

* 14 Haziran'da Genel Başkanınız ile Joe Biden arasında yapılacak görüşmeye kilitlenecek kadar güçsüz ekonomi yönetimi, Sedat Peker'in ağzımdan çıkanı bekleyecek kadar güçsüz siyaset yönetimi, sizi mutlu ediyor mu?

* Ülkede ve bu kentte CHP'li belediyelerin yaptığı hataları olumlu dille konuşmak, yapılan güzel şeyleri takdir etmek neden bu kadar zor?

* İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Akp Grup Başkan Vekili Tevfik Göksu'nun neredeyse tüm  akrabalarının torpille işe alınması, sizler için normalleşmiş hayat düzeni midir?

* Tarım ve hayvancılığı tükenme noktasına getirdiğiniz ülkemizde, CHP belediyeleri köylüye destek   olmaya çalışırken neden bundan rahatsızlık duyuyorsunuz?

* Gideceksiniz, siz de biliyorsunuz. Giderken yakıp yıkmak, talan etmek üzere mi programlandınız? Bu  ülke, hepimizin değil mi?

Keşke “bizden olmayan ölsün” yerine, “Birlikte Elele Güçlü Türkiye” deseydiniz, halkı ayrıştırmadan  güçlü ekonomi, güçlü Türkiye’yi birlikte inşa etseydik.

AMA! SİZ, AKP'li OLMAYANI SEVMEZSİNİZ.

BENZER HABERLER