Abone olun

Çakar; Bu tip şahısları toplumun içine bile sokmamak gerekir

Hocaoğlu’nun paylaşımına tepki gösteren CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar,"Fikret Hocaoğlunu siyasetten uzaklaştırın,bu tip şahısları bırakın siyaseti ,toplumun içine bile sokmamak gerekir" dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Bunlar gayri millidir. Destekleyenler de gayri millidir" diyerek AK Parti'ye oy verenlerin milli olmadığını söyledi. O açıklamanın ardından AKP İzmit Belediye Meclis Üyesi Fikret Hocaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında ağır bir paylaşım yaptı. Hocaoğlu; “Altına yatmadığı Büyükelçi, ülkesini şikayet etmediği gâvur kalmamış, Porno kasetle atanmış müdür bize milli değil diyor” ifadelerini kullandı

SİYASETTEN UZAKLAŞTIRIN

Hocaoğlu’nun paylaşımına tepki gösteren CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar," İzmit Belediyesi AKP meclis üyesi ,Fikret Hocaoğlu'nin sosyal medyada ki paylaşımında,sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik söylemleri bir siyasi parti temsilcisine hiç yakışmamıştır.İnsanlıktan nasibini almamış , ağzından salyalar akan bu şahsa bizlerin cevap vermesi ve onu muhatap almamız inanın CHP ye, ne fayda sağlar ,ne de puan kazandırır. Fikret Hocaoğlu gibi bir kafaya sahip,insanları hor gören,ağzından salyalar akan, şahsın temsil ettiği AKP, bugün İzmit Belediyesini kazanmış olsaydı,vay İzmitlilerin haline, bunlar insanları belediyeye sokmazlardı.
Ben buradan AKP İzmit ilçe başkanı Ali Güney'e sesleniyorum,biz bu kentte huzur içinde ,saygı ve sevgi çerçevesinde siyaset yapıp yaşamaya çalışırken ,meclis üyeniz,kendini bilmez Fikret Hocaoğlunu siyasetten uzaklaştırın,bu tip şahısları bırakın siyaseti ,toplumun içine bile sokmamak gerekir.

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.