KOCAELİ
Abone olun

Çakar; İzmit halkının yalanlarınıza karnı tok

AKP İzmit İlçe başkanı Ali Güney ve AKP Grup Başkan vekili Muharrem Tutuş’ un, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet' e yönelik açıklamalarına cevap veren CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar,” Artık İzmit halkının yalanlarınıza karnı tok” dedi

İzmit Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı 'İstifa' iddiaları sebebi ile tartışmalı geçti. Tartışma hala devam ederken CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, AKP İzmit İlçe başkanı Ali Güney ve AKP  Grup Başkan vekili Muharrem Tutuş’un, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’ e yönelik açıklamalarına cevap verdi.

BİZLER BELGELERLE KONUŞUYORUZ

Çakar açıklamasında,” Görünen o ki İzmit Belediye başkanımız sayın Fatma Kaplan Hürriyeti yalan yanlış demeçleri ile karalamaya çalışıyorlar, fakat şunu unutmuş olmalılar ki bizler belgelerle konuşuyoruz. Sayın Güney, araç alımı için 8 ay beklettiniz, daha sonra  kredi çekme yetkisi verdiniz, o zaman zarfında İzmit Belediyesinin ne kadar zarar ettiğinden  haberin var mı? Cedit konutlarından kaçan yok. Halkımız mağdur olmasın diye 10 milyon TL değerinde ki İzmit Belediyesine ait arsayı Büyükşehir’e devir eden yine İzmit Belediye başkanımızdır. Evet İzmit Belediye Başkanımızı çalıştırmamak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bugün komisyonlara vereceğiniz üyelerinizi bile veremediniz.

YALANLARINIZA KARNIMIZ YOK

Ali Güney seçim sonrası kurulan şirketlere 26 milyonluk ihale verildiğini söyleyerek yine İzmit halkına yalan söylemeye devam ediyorsun. Bizler denetim komisyon raporlarının görüşüldüğü Meclis toplantısında, doğru bilgileri İzmit halkımıza ve sizin meclis üyelerinize  anlattık, artık İzmit halkının yalanlarınıza karnı tok. İstediğiniz kadar yalan beyanlar da bulunun, AKP İzmit i kaybetti bir daha ki dönem ,hem genel de ,hem Belediye seçimlerinin kaybedeni AKP olacaktır. CHP İzmit ilçe örgütü olarak ,bütün seçimler de zaferle çıkmak için hiç olmadığı kadar hazır durumdayız.

BENZER HABERLER