KOCAELİ
Abone olun

Çakar; Trafik ve ulaşım tam bir kabusa döndü”

Büyükşehir Belediyesi' nin Cumhuriyet ve Hürriyet caddelerinin düzenleme çalışmalarını eleştiren CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar," “Hafta içi Izmit'te bir yerden bir yere giderken planlamamızı 12 saat önceden yapıyoruz. AKP'li Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yatırım vaatleri, çözüm sözleri askıdadır" dedi

İZMİTLİLERİ PERİŞAN ETMİŞTİR


Çakar; ‘Altın bir dokunuşla trafiğin kilitlenmesine neden olan, Cumhuriyet ve Hürriyet caddelerinin düzenleme çalışmaları İzmit'te trafiği alt üst etmiştir. Kriz sonrası biraz nefes almaya çalışan İzmit esnafına bir darbe de Kocaeli Büyükşehirden gelmiştir.Bugün Hürriyet ve Cumhuriyet caddelerin de kimlerin çalıştığı,hangi kurumun elemanları bu caddeleri kazdığı belli değil.Geldiğimiz nokta da İzmit trafiği ve İzmit esnafını düşünmeden hareket eden ,ben karar veririm, gerisi bizi ilgilendirmez mantığıyla hareket eden Büyükşehir yetkilileri ve AKP li yöneticilerinin bu tutumu malesef İzmitlileri perişan etmiştir.

2 YILDIR KOCAELİ' YE UĞRAMIYOR


Baktığımız da işin süresi ne, ihaleyi veren hangi kurum ,ihale bedeli ne kadar, çalışma yapan firma kim,hiç kimsenin bilgisi yok.Bu kadar sahipsiz ve kontrolsüz bir çalışmayı İzmitliler hak etmiyor.. Hal böyleyken tam kapanma döneminde, ‘Izmit'i rahatlatacağız’ dedikleri bu çalışmalar da bırakın İzmitin rahatlamasını eski halini mumla arar olduk. İzmit Belediyesinin otları biçmedi diye sokak sokak büyüteçle 15cm lik otları arayıp bulmaya çalışan ve fotoğraflayıp basına servis eden AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,gerçi 2 yıldır Kocaeli'ye uğradıkları yok,bu tabloyu görmüyor mu?

BENZER HABERLER