Abone olun

Derince'de intihar

Derince Çınarlı Mahallesi Solmaz Sokak'ta yaşayan 15 yaşındaki E.E, evde kimsenin olmadığı sırada arkadaşlarına mesaj attıktan sonra kendisini astı

Daha sonra kendisine ulaşamayan arkadaşları 15 yaşındaki gencin evine gitti. Kapı açılmayınca durumu polise bildirdi. Eve giren polis ekipleri E.E’yi mutfakta tavana asılı halde olarak buldu. İlk müdahalesi yapılan genç, ambulansla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen E.E hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.