Abone olun

Emiroğlu’ndan KOGACE'ye özel hediye

Sakarya Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kocaeli'ye gelerek, gazetecilerin gününü kutlayıp el emeği ile yaptığı resim çalışmasını KOGACE’ye armağan etti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kocaeli Gazeteciler Cemiyetini ziyarete gelen Sakarya Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu, kendi yaptığı özel ve ilk resmini hediye etti.

KOCAELİ BASININA SÜRPRİZ

Geçmiş yıllarda İzmit Kaymakamlığı görevini yürüten ve şu anda Sakarya Vali Yardımcılığı görevini yürürten Emiroğlu, Kocaeli Basını ile diyalogunu hiç koparmadı. Yıllarca hobi olarak yakma sanatıyla yaptığı resimleri sadece sosyal medyada paylaşan Emiroğlu, ilk eserini KOGACE'ye armağan ederek, Kocaeli Basınını onurlandırdı.

ÇALIŞMALARIMI KİMSEYE VERMEZDİM

Gerçekleştirdiği ziyarette kısa bir konuşma yapan Sakarya Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu, "Ben daha önceden de resim yapıyordum, beni sosyal medyadan takip edenler bilir. Ben dışarıya ilk kez bir hediye yapıyorum. Hiç yapmadım benim için çok kıymetlidir. Ben yaptığım çalışmaları kimseye vermezdim. Ama bu ilki de cemiyet üyeniz Burcu Nazlı sayesinde gerçekleştirdim. Kendisine çok teşekkür ederim. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

BENZER HABERLER

Meteoroloji'den soğuk ve yağış uyarısı

Meteoroloji tarafından açıklanan son raporda yurt genelinde soğuk ve yağışlı havanın etkili olacağı belirtildi. Rize ve Artvin'in kuzey kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı, Aksaray, Şırnak, Hakkari ve Ardahan çevreleri ile Van'ın güney kesimlerinde karla karışık yağmur bekleniyor. Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ile Hatay kıyıları, Eskişehir, Kastamonu'nun kıyı kesimleri, Hakkari ve Ardahan çevrelerinin aralıklı yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.