Abone olun

Erdoğan’ın istediği halk market İzmit’e çoktan geldi

Türkiye’nin gündemini uzun süredir meşgul eden market fiyatlarındaki pahalılığa Erdoğan, tanzim marketle çözüm bulunmasını istemişti. Erdoğan’ın bu isteği AKP’li belediyelerden önce CHP’li İzmit Belediye’si Çınar Halk Marketi harekete geçirdi

Türkiye’de hayat pahalılığının artması sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, tanzim marketlerin açılması talimatını vermişti. AKP’li belediyelerden önce ise İzmit Belediyesi Çınar Halk Market ile indirimli ürün uygulamasını hayata geçirdi. Çınar Halk Market, kooperatiflerin ürünlerini kendi bünyesinde vatandaşa uygun fiyata ulaştırıyor. Çınar Halk Market’te vatandaşlar doğal ürünleri uygun fiyata bulurken, geniş ürün yelpazesi ile süt ürünlerinden reçele, et ürünlerinden yumurtaya kadar zincir marketlerde bulabilecekleri her şeyi Çınar Halk Market’te de bulabiliyorlar.

 

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.