Abone olun

Eski başkan İnce’nin partisine katılıyor

CHP Kocaeli Kadın Kolları eski başkanı Sevim Özen, Muharrem İnce’nin kuracağı partisine katılacağını duyurdu

CHP Kocaeli Kadın Kolları eski başkanı Sevim Özen, geçtiğimiz yıl başkanlık koltuğunu Songül Kaya’ya kaptırmıştı. Daha sonrasında Özen, CHP’den istifa ettiğini duyurmuştu. Özen sosyal medya hesabından Muharrem İnce’nin kuracağı partisine katılacağını duyurdu.

 

 

“TAM ADALETLİ EŞİTLİKÇİ ÖZGÜRLÜKÇÜ TÜZÜĞÜ OLAN BİR PARTİ KURUYORUZ”

 

Özel sosyal medya hesabından, “Üyelerin genel başkanı, cumhurbaşkanı adayını, milletvekillerini belediye başkanlarını VS seçeceği, cinsiyet eşitliği anlamında fermuar sisteminin uygulanacağı tam adaletli eşitlikçi özgürlükçü tüzüğü olan bir parti kuruyoruz. Muharrem İnce.” ifadelerini kullanarak İnce’nin partisine katılacağını duyurdu.

BENZER HABERLER

Meteoroloji'den soğuk ve yağış uyarısı

Meteoroloji tarafından açıklanan son raporda yurt genelinde soğuk ve yağışlı havanın etkili olacağı belirtildi. Rize ve Artvin'in kuzey kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı, Aksaray, Şırnak, Hakkari ve Ardahan çevreleri ile Van'ın güney kesimlerinde karla karışık yağmur bekleniyor. Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ile Hatay kıyıları, Eskişehir, Kastamonu'nun kıyı kesimleri, Hakkari ve Ardahan çevrelerinin aralıklı yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.