Abone olun

Esnaf ve STK Masası Koordinatörleri Kocaeli Oto Ticaret Merkezi’ni ziyaret etti

İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Birol Sağlam, Eray Bodur, Cem Serhat Dayanç, Nurullah Özer ve İzmit Belediyesi Koordinatörü Hakan Özkum Kocaeli Oto Ticaret Merkezi’nin site yönetimine ziyarette bulundu
İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri kent genelindeki saha ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Birol Sağlam, Eray Bodur, Cem Serhat Dayanç, Nurullah Özer ve İzmit Belediyesi Koordinatörü Hakan Özkum Kocaeli Oto Ticaret Merkezi Başkanı Fahrettin Batı ve Yönetimine nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 
 
BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR ETTİ
Koordinatörleri ziyaret programında İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını ileterek Kocaeli Oto Ticaret Merkezi’nin site yönetimine çalışmalarına başarılar diledi. Kocaeli Oto Ticaret Merkezi’nin Başkanı Fahrettin Batı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek STK ve Esnaf Masası oluşumundan ötürü başkan Hürriyet’e teşekkürlerini iletti.  Koordinatörler ziyarette Başkan Batı ve yönetimine çiçek ile hediye takdiminde bulundu.

BENZER HABERLER

Meteoroloji'den soğuk ve yağış uyarısı

Meteoroloji tarafından açıklanan son raporda yurt genelinde soğuk ve yağışlı havanın etkili olacağı belirtildi. Rize ve Artvin'in kuzey kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı, Aksaray, Şırnak, Hakkari ve Ardahan çevreleri ile Van'ın güney kesimlerinde karla karışık yağmur bekleniyor. Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ile Hatay kıyıları, Eskişehir, Kastamonu'nun kıyı kesimleri, Hakkari ve Ardahan çevrelerinin aralıklı yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.