Abone olun

Esnaflardan Hürriyet’e teşekkür

İzmit Belediyesi’nin pandemi nedeniyle ekonomik durumu bozulan esnafa sağladığı 500 TL’lik nakdi yardım desteğinden esnaf memnun

Pandemi nedeniyle aylardır kapalı kalan ve zor durumda olan kent esnafına yönelik çeşitli destek paketleri oluşturan İzmit Belediyesi, şimdi de 500 TL’lik nakdi yardımla esnafa desteğini sürdürdü. Yönetmeliklerle kapalı olan, paket servis yapamayan ve ekonomik durumu bozulan kafe, restoran, çay ocakları, kahvehaneler ve kantinleri kapsayan destek, hiçbir başvuru talebine gerek kalmaksızın, koşulsuz şartsız ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen esnafın hesaplarına yatırıldı. 

 

TEBRİK MESAJLARI

İzmit Belediyesi’nin esnaflara sağladığı nakdi para desteğinin ardından İzmit esnafı tarafından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e tebrik mesajları yağmaya başladı. Hürriyet’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın altına Kocaeli Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Hikmet Özdemir’de mesaj yazanlar arasında yer aldı. Özdemir yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı, “Sayın başkanım bu ekönemi krizde kısıtlı bütçenize rağmen yaptıgınız bu ekonomi nakit yardımı ve hizmetleriniz için lokantacılar esnaf odası başkanı olarak sonsuz teşekkürlerimi sunarım başkanım”

BENZER HABERLER