KOCAELİ
Abone olun

Hazer ailesinin mutlu günü

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Ömer Hazer’in kızı Laçin Hazer, dünayevine girdi. Nikah töreni CHP Kocaeli Örgütü’nün bir araya getirirken nikaha Memleket Partisi Kocaeli İl Başkanı Nejat Bayhan’da katıldı

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Ömer Hazer ve eşi Leyla Hazer’in kızı Laçin ile Ümran ve Hasan Bekar çifttinin oğlu Semih dünayevine girdi.  Başiskele’de bulunan Beyaz Köşk’te gerçekleşen nikah törenine CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, Memleket Partisi Kocaeli İl Başkanı Nejat Bayhan, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP Başiskele İlçe Başkanı Anıl Acurman, Kandıra Belediye eski Başkanı Mustafa Ören, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

CÜZDAN ERENKAYA’DAN

Başiskele Belediyesi Evlendirme Memuru Kadir Selve’nin kıydığı nikahın şahitliklerini ise CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, Kandıra Belediye eski Başkanı Mustafa Ören, Burhan Saroğlu yaptı. Genç çift nikah cüzdanının Erenkaya’nın elinden aldı. Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. 

BENZER HABERLER