Abone olun

Hürriyet, bu akşam KRT TV’de olacak

zmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in, SGK tarafından yok pahasına satılan Belsa B Blok ve TÜGVA’ya usulsüz bir şekilde devredilen öğrenci yurdu ile ilgili yaptığı açıklamalar bu akşam saat 23.00’te KRT TV’de Saygı Öztürk’ün sunacağı Sisler Bulvarı programında tüm Türkiye ile paylaşılacak
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, bu akşam KRT TV ekranlarında olacak. Başkan Hürriyet’in, 2016 yılında İzmit Belediyesinin prim borçları nedeniyle SGK tarafından 16 milyon TL’ye alınan ve SGK’nın 5 yıl sonra yok pahasına 17,5 milyon TL’ye sattığı Belsa B Blok ile ilgili açıklamaları KRT TV’de olacak.
 
TÜGVA’YA USULSÜZ TAHSİS EDİLEN YURT
Başkan Hürriyet’in, yine önceki dönemde usulsüz bir şekilde TÜGVA’ya tahsis edilen öğrenci yurdu ile ilgili kamuoyunu aydınlatan açıklamaları da KRT TV’den tüm Türkiye’ye duyurulacak. Hürriyet’in Belsa B Blok, TÜGVA’ya tahsis edilen yurt ve daha birçok konudaki açıklamaları bu akşam saat 23.00’te KRT TV’de Saygı Öztürk’ün sunacağı Sisler Bulvarı programında tüm Türkiye ile paylaşılacak.

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.