Abone olun

İzmit Belediyesi gece boyunca tuzlama çalışması yaptı

İzmit Belediyesi karla mücadele ekipleri, vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemesi adına tüm gece tuzlama ve kar temizleme çalışması gerçekleştirdi
İzmit’te dün akşam saatlerinde başlayan ve özellikle yüksek kesimlerde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle İzmit Belediyesi karla mücadele ekibi harekete geçti. Kar yağışı nedeniyle vatandaşların günlük hayatlarının olumsuz etkilenmemesi adına İzmit Belediyesi kar timi, 25 farklı noktada tuzlama ve kar temizleme çalışması yaptı.  
 
25 FARKLI NOKTADA
Olası kar yağışı ve buzlanmaya karşı 7/24 teyakkuzda olan İzmit Belediyesi kar timi, dün gece kar yağışının etkisini gösterdiği Yaasıbağ, Nebihoca, Çubuklubala, Karadenizliler ve Tavşantepe Mahallesi’nde tuzlama ve kar temizleme çalışması gerçekleştirdi. 25 farklı noktada buzlanmayı önlemek adına titizlikle çalışan ekipler, 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdürecek.

BENZER HABERLER

Meteoroloji'den soğuk ve yağış uyarısı

Meteoroloji tarafından açıklanan son raporda yurt genelinde soğuk ve yağışlı havanın etkili olacağı belirtildi. Rize ve Artvin'in kuzey kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı, Aksaray, Şırnak, Hakkari ve Ardahan çevreleri ile Van'ın güney kesimlerinde karla karışık yağmur bekleniyor. Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ile Hatay kıyıları, Eskişehir, Kastamonu'nun kıyı kesimleri, Hakkari ve Ardahan çevrelerinin aralıklı yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.