Abone olun

İzmit Belediyesi, Veli Ahmet’te yeni beton yol hazırlığına başladı

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Veli Ahmet Mahallesi Korniş Caddesi’nde beton yol yapımı için hazırlıklara başladı
Kentin birçok noktasında yol yenileme çalışmaları gerçekleştiren İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlara güvenli alanlar yaratmaya devam ediyor. Yolları daha konforlu hale getirmek adına büyük bir özveri ile çalışan ekipler, Veli Ahmet Mahallesi Korniş Caddesi’nde beton yol hazırlığına başladı. Ekipler, beton yol yapımı öncesinde parke söküm çalışmasına tüm hızıyla devam ediyor.
 
200 METRE UZUNLUĞUNDA
İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların ulaşım konusunda yaşadıkları mağduriyetleri gidermek için Veli Ahmet Mahallesi Korniş Caddesi’nde çalışmalarını titizlikle gerçekleştiriyor. Ekipler, 200 metre uzunluğunda, 12 metre genişliğindeki yolda parke söküm çalışmalarını tamamladıktan sonra 360 metreküp beton kullanarak bölgedeki ulaşımı rahatlatacak.

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.