Abone olun

İzmit’in Genç Çınarları’ndan Mudanya Belediyesine ziyaret

İzmit Belediyesi ekipleri, vatandaşla daha hızlı iletişim kurulabilmesi için oluşturulan İzmit’in Genç Çınarları projesi kapsamında, Mudanya Belediyesi Zeytin Dalı projesini yerinde inceledi

Belediye ile vatandaş arasında daha hızlı iletişim kurulabilmesi için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan İzmit’in Genç Çınarları projesi kapsamında benzer uygulama içerisinden bulunan Mudanya Belediyesi ziyaret edildi. Bu kapsamda İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci ile 10 personel, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret etti.

 

“FATMA BAŞKAN ÇOK ÇALIŞKAN”

İzmitli konuklarını ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirten Hayri Türkyılmaz, “İzmit, ülkemizin en değerli yerlerinden birisi. İzmit’te böyle bir çalışma yapılaması son derece isabetli olacak. Bu konuda sizlerle fikir alışverişinde bulunarak İzmit Belediyesine katkı sunmak istiyoruz. Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet gerçekten çok çalışkan birisi. Kendisini uzun yıllardır tanıyorum ve çalışmalarını takdir ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

UYGULAMAYI YERİNDE GÖRDÜLER

İzmit’in Genç Çınarları ekibi daha sonra Mudanya Belediyesinin adından başarıyla söz ettiren Zeytin Dalı ekibi ile bir araya geldi. İzmit Belediyesi ekipleri, Mudanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Çetin Usta ve Zeytin Dalı Koordinatörü Ebru Akaltun ile birlikte Mudanya sokaklarında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Ziyaretin çok yararlı olduğunu belirten İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci, Mudanya Belediyesi ile iletişimin devam edeceğini söyledi.

 

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.