Abone olun

Karaosmanoğlu hesabını gizledi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu yıllar önce ODTÜ’lüler için attığı tweet sosyal medyada tekrar gündem oldu. Karaosmanoğlu, gündem olmasının ardından hesabını gizledi

Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak Melih Bulu’nun atanmasının ardından yaşanan olaylara tepkiler devam ediyor. Olaylar sürdüğü esnada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren tweetler atan AK Parti Gençlik Kolları eski Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu’nun eski tweetleri tekrar gündeme geldi.

 

YUMRUK EMOJİSİ

Karaosmanoğlu’nun 2018 yılında “ODTÜ’yü kapatıp Hayvanat Bahçesi yapalım” yazdığı tweet sosyal medyada adeta patladı. Karaosmanoğlu’nun bu tweetini paylaşan kullanıcılara “Uyanığa bak sınavsız geçiş hakkı istiyor” sözlerini kullandı Sosyal medyada dalga konusu olan ve gelen tepkilerin ardından hesabını gizleyen Karaosmanoğlu bir paylaşımda daha bulunarak O kadar ucuzsunuz ki 2018’de Cumhurbaşkanımıza ağır hakaret içeren pankartlar taşıyan ODTÜ mezuniyet töreni sonrası yazdığım mesajı kesip yeniymiş gibi dört elden yayıyorsunuz. Üniversite sınavında % 1’lik dilimdeydim, istesem ODTÜ’ye girebilirdim ayrıca” ifadelerini kullandı. Karaosmanoğlu’nun tweetinin sonuna attığı yumruk emojisi de dikkatlerden kaçmadı.

BENZER HABERLER