Abone olun

Karşıdan karşıya geçmeye çalıştı hayatını kaybetti

İzmit’te karşıdan karşıya geçmeye çalışan kadına otomobil çarptı. Kadın olay yerinde yaşamını yitirirken sürücü gözaltına alındı

Alınan bilgiye göre İzmit D-100 karayolu yan yol mevkisi Kocaeli İl Müftülüğü önünde. karşıdan karşıya geçmek isteyen 45 yaşındaki Sinem Sıcaktır’a otomobil çarptı. Sinem Sıcaktır otomobilin çarpmasının etkisiyle savrularak yola düştü. Kaza sonrasında ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin muayenesi sonucu Sıcaktır’ın yaşamını yitirdiği tespit edildi. Sıcaktır’ın cenazesi hastaneye kaldırılırken henüz ismi öğrenilemeyen sürücü ise gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Polisin konuyla ilgili incelemesi devam ediyor.

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.