Abone olun

Kiptaş İzmit Çınar Evler örnek olmaya devam ediyor

İBB Kiptaş ve İzmit Belediyesinin işbirliğiyle hızla yükselen Kiptaş İzmit Çınar Evleri projesi ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kiptaş Genel Müdürü Ali Kurt, "Mimari ve iş birliği açısından örnek bir proje" ifadelerini kullandı

İzmit Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kiptaş’ın depreme dayanıklı, doğa dostu ve yenilikçi yapısıyla vatandaşların nitelikli konut ihtiyacını karşılaması amacıyla Arızlı Akpınar’da hayata geçirdiği Kiptaş İzmit Çınar Evleri projesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Hızlı ve bir o kadar da verimli gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde projenin, belirtilen takvimin öncesinde tamamlanması bekleniyor.

 

"KURUMLARIN BİRLİKTE ÇALIŞMASI SART"

143 konutun yer aldığı proje ile yakından ilgilenen ve sık sık sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kiptaş Genel Müdürü Ali Kurt, son paylaşımında projeyi örnek olarak gösterdi.  Kurt paylaşımında şu ifadelere yer verdi; "İzmit Çınar Evler projemiz, mimarisi kadar İzmit Belediyesi ile yaptığımız iş birliği açısından örnek bir proje. Dayanıklı yapı stoğunu artırmak ve ulaşılabilir fiyata konut üretimi için kurumların birlikte çalışması şart."

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.