Abone olun

Kocaelispor’u meşale ve konvoyla uğurlayacaklar

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği taraftarlardan gelen yoğun istek üzerine, Manisa F.K maçı öncesinde takıma tesislerden stadyuma kadar meşale ve konvoyla eşlik edileceğini açıkladı.

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği taraftarlardan gelen yoğun istek üzerine, Manisa F.K maçı öncesinde takıma tesislerden stadyuma kadar meşale ve konvoyla eşlik edileceğini açıkladı. Hodri Meydan "Meşaleni al tesislere gel!" sloganı ile organizasyonu şöyle açıkladı:  Taraftarlarımızdan gelen yoğun talep ve istekler üzerine, takımımızın 03.02.2021 tarihinde saat 13:00’da oynayacağı Manisa F.K maçı öncesinde, tesislerimizden stadyuma kadar meşale ve konvoy organizasyonu yapılması konusunda, dernek yönetimi olarak yapmış olduğumuz istişare sonucunda büyük KOCAELİSPOR taraftarının beklentilerine cevaben ortak mutabakata varmış bulunmaktayız.

Takımımız maç günü saat 11:00’da Körfez Brunga Tesisleri’nden stadyuma doğru hareket edecektir. Buna bağlı olarak organizasyon şeması şu şekildedir ; Körfez Brunga Tesisleri’nde Toplanma 10:00 Takım Otobüsü Hareket Ederken Besteler ve Meşale Eşliğinde Tesislerden Hareket 11:00 Takım Otobüsü ile Birlikte Stadyuma Hareket ve Konvoy 11:00/12:00 Takım Otobüsü Stadyum Önüne Geldiğinde Besteler ve Meşale Organizasyonu 12:00/12:15 Organizasyon Sonu 12:.  Bütün taraftarlarımızın “Maske, Mesafe ve Temizlik” kurallarına uyması zorunludur.

 

BENZER HABERLER