Abone olun

Korkunç iddia! Öğretmen öğrencinin boğazını sıktı

Kocaeli’de bir öğrenci, öğretmeninin boğazını sıktığını iddia etti

Kocaeli’de bir öğretmenin öğrencisinin boğazını sıktığı iddia edildi. sikayetvar.com isimli internet sitesine yorum gönderen ve adının açıklanmasını istemeyen bir öğrenci Darıca'da bulunan bir meslek lisesinde öğretmenin boğazını sıktığını iddia etti. Öğrenci olayı şu şekilde aktardı: “Kocaeli Darıca A...Ç....M... Lisesi'nde okuyorum. Bugün yan okuldan kuzenimle camdan konuşurken arkamdan bayan hoca geldi etrafımda da kimse olmadığı için maskem yoktu hocanın ikazına karşılık maskemi taktım. Sonra bazı arkadaşlar hocayla alay edercesine maske tak maske tak diye bağırıyorlar. Hoca da benim sınıfımı ve ismimi aldı. Bir sonraki ders bölüm hocasıyla beraber gelip beni sınıftan aldı. Bizim konuştuğumuz yerde bir veli vardı hoca sesini bana aşırı derecede yükseltince bende sesimi biraz yükselttim o anlık bir sinirle hoca da sesini yükseltme veli var dedi, bende bana söylediği şeyi hoca bağırdığı için bayan hocaya hocam sesinizi yükseltmeyin lütfen sessizce konuşabiliriz dedim. O anda erkek bölüm hocası "sen kimsin lan" diyerek boğazımı sıktı gereğinin yapılmasını arz ederim...

İster haklı olayım ister haksız bir öğretmenin bir öğrencinin boğazını sıkmaya hakkı yoktur diye düşünüyorum.”

 

BENZER HABERLER

ÇEKER: 6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ İŞ BIRAKIYORUZ

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, 6 Aralık Pazartesi günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’deki tüm sağlık kuruluşlarında iş bırakma eylemi ile ilgili olarak, vatandaşlarında sağlık çalışanlarına karşı sağduyu ile yaklaşmalarını ve pazartesi günü mağduriyet yaşamamaları için sağlık kuruluşlarına gelmeyerek sağlık çalışanlarının haklı davalarına destek vermelerini istedi.

Candemir'den Feyzioğlu'na: Bu görevden affınızı rica ediyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda delegeler Birlik Başkanı Metin Feyzioğlu'na eleştirilerini dile getirdi. Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Birlik Başkanı Feyzioğlu'nun "çoklu baro yasası" protestosunda Eskişehir Yolu üzerindeki baro başkanlarının yanına geç geldiği için dilediği özrü hatırlatarak, "Ben özrünüzü kabul ediyorum ve bu görevden affınızı rica ediyorum" dedi.