KOCAELİ
Abone olun

MHP İzmit sahaya indi

MHP İzmit İlçe Teşkilatı 40x40 saha programları kapsamında 10 farklı mahalleye 40 yöneticisiyle sahaya indi

Uzun süren pandemi kısıtlamaları sebebiyle saha programlarını askıya alan MHP İzmit İlçe Teşkilatı 40x40 saha programları kapsamında 10 farklı mahalleye 40 yöneticisiyle sahaya inerek uzun bir aradan sonra tekrar vatandaşla buluştu.  Programda yer alan mahalleler Cedit, Çukurbağ, Erenler, Topçular, Yeşilova, Tepeköy, Yenidoğan, Serdar, Turgut ve Gültepe mahalleri idi Her mahallenin mahalle başkanı ile koordine olan ekipler, spontane bir şekilde esnaf ve kıraathanelerde bulunan vatandaşları ziyaret ederek hasbihal ettiler.

40 FARKLI MEKAN

Yoğun ve coşkulu geçen programların ardından basına kısa bir açıklama yapan MHP İzmit İlçe Teşkilat başkanı Metin Ceylan şunları söyledi: “Bizim klasik 40x40 saha programlarımızın ne olduğunu kısaca anlatmak gerekirse her MHP’li yönetici öncelikle parti merkezinde bir araya geliyor. Her biri teşkilat başkanlığının kendisine atadığı mahallede ekibini ve ziyaret edeceği 40 farklı mekanı planlıyor. İlçe başkanın programları onaylaması ile birlikte aynı anda tüm yöneticiler sahaya çıkarma yapıyor. Hedef çok kısa sürede 40x40=1600 farklı noktaya ulaşıp halkla kucaklaşmak.

TÜRKİYE’DE ÖRNEK OLACAK

MHP siyasetini halka ilk ağızdan ve en doğru şekilde anlatmak. Bu akşam uzun bir pandemi döneminden tekrar halkımızla buluşmanın sevincini yaşadık. İzmit bizi özlemiş, pandemiden dolayı kucaklaşamasak da coşku ve özlemi gözlerden okuyabildik. MHP İzmit 2023 lider ülke Türkiye vizyonuna inanmış bir ilçe olarak sadece Kocaeli’de değil Türkiye’de örnek olacak. Başarılarımızı İzmit Belediyesi’ni tekrar kazanarak taçlandıracağımızdan eminim. Bu güzel organizasyonda özellikle pandemi kurallarını gözeterek başarılı bir çalışma çıkaran arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene!”

BENZER HABERLER