Abone olun

Şiddetli fırtına sürüyor Körfez’de tekneler battı!

Kocaeli'de şiddetli fırtına etkili olurken özellikle sabah saatlerinde İzmit Körfez'inde tekne sahipleri zor anlar yaşadı

Şiddetli fırtına İzmit Körfezi’nde etkisini sürdürüyor. Şiddetli fırtına teknelerin alabora olmasına yol açtı. Tekneler su içinde kaldı. Bölgede balıkçılar seferber olmuş durumda. Vatandaşlar denizden teknelerini kurtarmaya çalışıyor. Fırtına sabah saatlerinde etkili oldu ve hızı öğle saatlerine doğru 80 kilometreyi buldu.

BENZER HABERLER

Meteoroloji'den soğuk ve yağış uyarısı

Meteoroloji tarafından açıklanan son raporda yurt genelinde soğuk ve yağışlı havanın etkili olacağı belirtildi. Rize ve Artvin'in kuzey kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı, Aksaray, Şırnak, Hakkari ve Ardahan çevreleri ile Van'ın güney kesimlerinde karla karışık yağmur bekleniyor. Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısı ile Hatay kıyıları, Eskişehir, Kastamonu'nun kıyı kesimleri, Hakkari ve Ardahan çevrelerinin aralıklı yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.