Abone olun

Uygulamalarınıza karşı çıkıyorlar

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, Boğaziçi Üniversitesi olayları ile ilgili, “Sizin uygulamalarınıza karşı çıkıyorlar”dedi

Boğaziçi Üniversitesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından atanan Rektör Melih Bulu’ya karşı örgütlenen bir grup eylemci olaylarına tepki gösterdi.

 

HERKESİ DÜŞMAN İLAN ETMEYİN

Daha öncede söylediklerini ve tekrar söylemek zorunda kaldıklarını söyleyen Tamyüksel “Demiştik ki; iktidarı eleştirmeyi, devlete düşmanlık olarak görmek ahmaklıktır. Çünkü; İktidar devlet değildir. Keza, bugün Boğaziçi’nde toplanan öğrenciler de devlete değil, sizin uygulamalarınıza karşı çıkıyorlar. Bırakın artık Devlet’in eteğinin arkasından, yanlış uygulamalarınıza karşı çıkan herkesi devlet düşmanı ilan etmeyin.

 

EDEBİYATINI SİZE YAPTIRMAYIZ BİLESİNİZ

Madem provokasyon var, madem orada vatan evladı öğrenciler provoke ediliyor, memleketin kolluk kuvveti ve istihbaratı o provokatörleri tespit edip, önlem alsın.. Memleketin asıl gündemi yoksulluk, asıl düşmanı yolsuzluk, asıl sorunu adaletsizlik iken her gün yeni bir düşman yaratarak, gündemi değiştirme çabanız beyhudedir. Memleketi sevmenin çilesini biz çekerken, Edebiyatını size yaptırmayız bilesiniz.

BENZER HABERLER