KOCAELİ
Abone olun

Babasını öldürdü, annesini rehin aldı: 1 ölü 3'ü asker 6 yaralı

İzmit Bayraktar Köyü dehşeti yaşadı. Bir kişi önce babasını öldürdü sonra annesi ve 2 kuzenini yaralayarak rehin aldı. Olay yerine gelen Jandarma ile çatışan zanlı 3 jandarmayı da yaraladı

BABASINI ÖLDÜRDÜ

Alınan bilgilere göre İzmit'e baplı Bayraktar Köyünde Edip Bayram isimli şahıs babasını öldürdükten sonra annesi ve 2 kuzenini yaralayıp rehin aldı. Olay yerine gelen jandarma güçleri ile çatışan Bayram  1 astsubay ve 2  uzman erbaşı yaraladı Edinilen bilgiye göre 11 yaşında amcasını öldüren ve yaşı küçük olduğu için kısa bir süre cezaevinde kaldığı öğrenilen 26 yaşındaki Edip Bayram babası Ali Bayram'ı silahla vurarak öldürdü. Babasını öldüren Edip Bayram annesi Seher Bayram'ı ve amca çocukları Hüseyin ve Cafer Bayram'ı da yaraladı. Hüseyin Ve Cafer Bayram olay yerinden yaralı halde kaçarken Edip Bayram annesini rehin tuttu. Olay yerine çok sayıda jandarma ekibi yönlendirildi. Olay yerine yönlendirilen Jandarma ekipleriyle çatışma girmesi sonucu zanlı 1 astsubay ve 2 uzman erbaşı yaraladı. Köye giriş çıkışlar kapatılırken güvenlik önlemleri arttırıldı.

BENZER HABERLER

Kocaelispor’un eski başkanlarına hapis cezası!

Kocaeli 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yaklaşık 11 yıldan beri süren Kocaelispor’da usulsüzlük davasında karar çıktı. Kocaelispor kulübünün eski başkanı Serhan Gürkan ile yöneticilerden Ahmet Tandoğan’a 7’şer yıl 3’er ay, eski başkanlardan Muammer Çelik’e ise 5 yıl hapis cezası verildi. Öte yandan savcı son duruşmada 20 eski yönetici için beraat istedi. Dava dosyası önce istinafa ardından Yargıtay’a taşınacak.