Abone olun

CHP Kocaeli Hocaoğlu’na Dava Açıyor!

AKP İzmit Belediye Meclis Üyesi Fikret Hocaoğlu hakkında CHP Kocaeli suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı. İl Başkanı Yıldızlı, “Fikret Hocaoğlu için Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Örgütü olarak yarın hukuki süreci başlatıyoruz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "Bunlar gayri millidir. Destekleyenler de gayri millidir" diyerek AK Parti'ye oy verenlerin milli olmadığını söyledi. O açıklamanın ardından AKP İzmit Belediye Meclis Üyesi Fikret Hocaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında ağır bir paylaşım yaptı. Hocaoğlu; “Altına yatmadığı Büyükelçi, ülkesini şikayet etmediği gâvur kalmamış, Porno kasetle atanmış müdür bize milli değil diyor” ifadelerini kullandı. Bu paylaşım CHP’lileri çok kızdırdı.

 

 Hocaoğlu’nun paylaşımına tepki gösteren CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı çirkin ve hakaret dolu paylaşım ile zihninin siyasi söylemler yerine başka işlere çalıştığını gösteren İzmit Belediye Meclisi AK Parti üyesi Fikret Hocaoğlu için Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Örgütü olarak yarın hukuki süreci başlatıyoruz” açıklamasını yaptı.

 

 

BENZER HABERLER

Şanbaz Yıldız: Makarnaların 5 TL’lik etiketleri altında ezilerek gideceksiniz

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, AKP Kocaeli’de ilçe danışma toplantılarında, parti yöneticilerinin muhalefete yönelik eleştirilerine sert çıktı. Yıldız ekonomik sıkıntılara işaret ederek AKP’lilere seslendi, “Doğrular sokakta, çarşıda, pazarda, marketlerde. Önceki seçimlerde sadaka diye dağıttığınız, vatandaşın oylarını satın almak için kullandığınız o makarnaların 5 TL’lik etiketleri altında ezileceksiniz ve tarih olup gideceksiniz.”