Abone olun

CHP Kocaeli’den Büyükakın’a “Tabelaları çürüyor"

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın CHP’li belediyeler için kullandığı “Tabela belediyeciliği yapıyorlar” ifadelerine CHP İl Örgütü’nden cevap geldi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, yaptığı açıklamada CHP'li belediyeler için “Tabela belediyeciliği yapıyorlar” ifadelerini kullanmıştı. CHP Kocaeli İl Örgütü tarafından sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımla, Büyükakın’ın bu açıklamasına cevap verildi. İşte o paylaşım: "Tabela belediyeciliğinin tarihini yazıyorlar diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'a, tabelaları çürüyen, biz gündeme taşımadıkça başlamadıkları projelerini bu vesileyle hatırlattığı için teşekkür ediyor ve kendisine sormak istiyoruz: Böyle mi başkan?”

 

BENZER HABERLER

Şanbaz Yıldız: Makarnaların 5 TL’lik etiketleri altında ezilerek gideceksiniz

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, AKP Kocaeli’de ilçe danışma toplantılarında, parti yöneticilerinin muhalefete yönelik eleştirilerine sert çıktı. Yıldız ekonomik sıkıntılara işaret ederek AKP’lilere seslendi, “Doğrular sokakta, çarşıda, pazarda, marketlerde. Önceki seçimlerde sadaka diye dağıttığınız, vatandaşın oylarını satın almak için kullandığınız o makarnaların 5 TL’lik etiketleri altında ezileceksiniz ve tarih olup gideceksiniz.”