Abone olun

Gençtürk’ten sert açıklama! “Belli ki çok izliyorsun aklın orada kalmış”

CHP İzmit İlçe Sekreteri Mehmet Nazım Gençtür, Kemal Kılıçdaroğlu hakkında ağır açıklamalar yapan AKP’li Fikret Hocaoğlu’na cevap verdi

AKP İzmit meclis üyesi Fikret Hocaoğlu, yaptığı paylaşımda CHP Genel Başkanı hakkında “Kasetle atanmış müdür” açıklaması yapınca CHP’liler ayaklandı. CHP İzmit İlçe Sekreteri Mehmet Nazım Gençtürk’te, Hocaoğlu’na sessiz kalmayarak şu açıklamada bulundu: “Kılıçdaroğlu diyor ki: ‘Dolar baronlarına hizmet edenler, Türk parasının değerini koruyamayanlar gayrı millidir. Bunları destekleyenler de gayrı millidir.’ Aklı uçkurda bir belediye meclis üyesi hemen üstüne alınmış, küfür kıyamet bana gayrı milli diyemezsin diyor. Hayırdır fikr-i uçkur, hangi dolar baronlarıyla iş tutuyorsun da bu kadar alındın? Sen hangi hocanın oğlusun da bu kadar ağzı salyalı oldun?

Kişi kendinden bilirmiş işi!

Kimler kimin altına yattı da, bu millet sefalete mahkum edilirken kendileri zevk-i sefaya mazhar oldu, az anlat hele! Belli ki çok porno izliyorsun, aklın orada kalmış! Az biraz kanal değiştir de ekonomi haberleri falan izle yüzün varsa!  Bak bakalım ekmek kaç para olmuş, dolar kaç lira! 2021 Türkiye'sinde milleti yağ, şeker, benzin kuyruğuna dizdiniz. Salyaları akıtarak hakaret edeceğine az sus da ar kaldı sansınlar...”

 

FİKRET KOCAOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN

BENZER HABERLER

Şanbaz Yıldız: Makarnaların 5 TL’lik etiketleri altında ezilerek gideceksiniz

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, AKP Kocaeli’de ilçe danışma toplantılarında, parti yöneticilerinin muhalefete yönelik eleştirilerine sert çıktı. Yıldız ekonomik sıkıntılara işaret ederek AKP’lilere seslendi, “Doğrular sokakta, çarşıda, pazarda, marketlerde. Önceki seçimlerde sadaka diye dağıttığınız, vatandaşın oylarını satın almak için kullandığınız o makarnaların 5 TL’lik etiketleri altında ezileceksiniz ve tarih olup gideceksiniz.”