Abone olun

Tek aday Baki Özdemir!

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları yönetimi, 12 ilçenin gençlik kolları başkanı, ilçelerin yürütme kurullarının katılım gösterdiği toplantıda İl Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir, yapılacak kongrede yeniden tek aday olacağını açıkladı

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları, gerçekleşecek kongre öncesi Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleşen yürütme kurulları toplantısında bir araya geldi. AKP Kocaeli İl Gençlik Kolları yönetimi, 12 ilçenin gençlik kolları başkanı, ilçelerin yürütme kurullarının katılım gösterdiği toplantıda İl Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir, yapılacak kongrede yeniden tek aday olacağını açıkladı

Salonda coşkuyla toplanan gençlere konuşan AKP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir, “tüm ilçelerimizde heyecan ve coşkuyla kongre süreçlerimizi tamamladık. Zaman çok çabuk geçiyor. Sizlerle çalışmaktan muhteşem bir tat aldık. Şükürler olsun çok kısa bir sürede biz çok büyük bir aile olduk” ifadelerine yer verdi.

“Şimdi sıra il kongremizde” diyerek salonda heyecanı arttıran Başkan Özdemir, “Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Ahmet Büyükgümüş’ün tensipleri ve büyüklerimizle yapılan istişareler sonucu göreve devam etmemiz ve İl Kongresine tek aday olarak gireceğimiz tarafımıza iletildi. Allah’ın izniyle görevimizin başındayız. İnşallah çalışmalarımızı en disiplinli şekilde sürdüreceğiz. Başta genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, sırasıyla il başkanımız Mehmet Ellibeş’e, büyükşehir belediye başkanımız Tahir Büyükakın’a sizler adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Konuşmasının devamında “Artık kendisiyle yarışan bir teşkilatız” diyen Başkan Özdemir, “Kocaeli Gençlik Kolları’nın rakibi yoktur. Bunu genel merkez tecrübemizle tasdik etmiş olduk. Bu ortamı, bu birlikteliği diğer iller bizlere hep sordu. Şükürler olsun Rabbimize bizlere 6 aylık süreçte bu duyguyu tadmayı nasip etti. Ben geçmiş dönemlerde tüm görev yapmış büyüklerimize ve kardeşlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmasının sonunda "Gençsin önde yürü, inandığın yolda yürü" sloganıyla Türkiye’nin 2023 hedeflerinde gençlerin en önde yer alacağını belirten Başkan Özdemir, “ Şubat ayı içerisinde gerçekleştireceğimiz kongreyle yola devam edeceğiz. Kocaeli gençliği olarak her zamanki yerimizde olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

BENZER HABERLER

Şanbaz Yıldız: Makarnaların 5 TL’lik etiketleri altında ezilerek gideceksiniz

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, AKP Kocaeli’de ilçe danışma toplantılarında, parti yöneticilerinin muhalefete yönelik eleştirilerine sert çıktı. Yıldız ekonomik sıkıntılara işaret ederek AKP’lilere seslendi, “Doğrular sokakta, çarşıda, pazarda, marketlerde. Önceki seçimlerde sadaka diye dağıttığınız, vatandaşın oylarını satın almak için kullandığınız o makarnaların 5 TL’lik etiketleri altında ezileceksiniz ve tarih olup gideceksiniz.”