KOCAELİ
Abone olun

Zorla istifa ettirilen AKP’li başkan " Yaptığınız pislikler gün yüzüne çıkacak!"

Zorla istifa ettirildiğini iddia eden AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları yöneticisi Sema Güler çok sert açıklama yaptı. Güler, “Yaptığınız pislikler de gün gelecek su yüzüne çıkacak. Siz birtakım ahlaksızlıklara meyil edeceksiniz ama cezasını bana yıkacaksınız yok öyle gün olacak devran dönecek” dedi

5 yıl boyunca AK Parti Körfez ilçe kadın kolları Yeniyalı Mahallesi başkanlığı yapan daha sonra kadın kolları yönetimine giren Sema Güler zehir zemberek bir açıklama yaparak istifa etti. Güler neden istifa ettirildiğini belirtmezken, “Yaptığınız pisliklerde gün gelecek su yüzüne çıkacak. Siz birtakım ahlaksızlıklara meyil edeceksiniz ama cezasını bana yıkacaksınız yok öyle gün olacak devran dönecek’’ açıklama yaptı. Sema Güler’in sosyal medya açıklaması şöyle:

 

”Kırgınım kızgınım... 5 yıl boyunca Ak Parti Körfez ilçe kadın kolları Yeniyalı Mahallesi başkanlığı yaptım. Başarılı geçen bu süreden sonra başarım ödüllendirildi ve kadın kolları yönetimine girdim. Lakin sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı bir hafta sonra istifam istendi. İstifam ise zorla cebren il kadın kolları başkanımız tarafından yapıldı. Eski yönetimden bir grup arkadaş ve bir grup mahalle başkanı tekrar söylüyorum sebebini bilmediğim bir konuyu alakam olmamasına rağmen tarafıma yıkıp il başkanını kandırmışlar ve il başkanımıza defalarca benim hiçbir konuyla alakam yok ve bir dedikodunun da içinde yer almadım demem rağmen tekrar ediyorum il başkanı cepren zorla istifamı almıştır.

Benim sağlık sorunlarımdan dolayı istifamı almışlardır. Benim herhangi bir sağlık sorunum yoktur. Herhangi bir dedikodu ile alakam yoktur. Yani istifamı gerektirecek bir durum yoktur ama istifa ettirildim. Ben bir iki kişi için değil davamızın lideri Recep Tayyip Erdoğan için ülkem için Ak Partideyim ve siz bugün zorla bir imza aldınız ama Partimden beni koparamadınız koparamayacaksınız. Yaptığınız pisliklerde gün gelecek su yüzüne çıkacak. Siz birtakım ahlaksızlıklara meyil edeceksiniz ama cezasını bana yıkacaksınız yok öyle gün olacak devran dönecek... Şimdilik anlatacaklarım bu kadar...”

 

 

 

 

 

 Korkusuz Kocaeli, Kocaeli haber, kocaeli ak parti

BENZER HABERLER

Nilay Merttürk göreve başladı

CHP Kocaeli İl Başkanlığı, 3 Eylül tarihinde olağanüstü toplanarak CHP Kartepe eski ilçe Başkanı Tevfik Mayda ve ilçe yönetimini ‘yetersiz kaldığı’ gerekçesiyle görevden almıştı. Mayda’nın yerine geçici olarak atanan kayyum heyeti seçime gitme kararı almış, alınan seçim kararının ardından CHP Kartepe İlçe Kongresi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmişti, Mayda ile birlikte seçimlere aday olan Murat İskenderoğlu ve Cihan Çakır’ı geride bırakan Nilay Merttürk seçimi kazandı