Abone olun

Dino geri döndü

Kocaelispor'un golcü oyuncusu Dino Ndlovu uzun süredir ülkesinde sürdürdüğü tedavisini tamamladı ve takıma döndü.

Edis Spor Center'da sürdürülen hazırlıklara katılan Dino Ndlovu önemli açıklamalarda bulundu. Tedavi sürecinin iyi gittiğini  ve ailesini görmenin kendisini motive ettiğini aktaran Dino Ndlovu gollerine devam edeceğinin sözünü verdi. 31 yaşındaki Güney Afrikalı golcü şunları kaydetti;

 

"ŞU AN SIKINTIM YOK"

"Herkese teşekkür ediyorum. Gerek sosyal medyadan gerekse direkt ulaşan, takım arkadaşlarıma, ve kulüp çalışanlarına teşekkür ederim. Çok şansız bir sakatlık yaşadım Futbolun içinde olan şeyler bunlar. Ülkeme geri döndüm ve tedavi sürecine devam ettim. Ailemle beraber olmak ve zaman geçirmek benim için çok önemliydi. Bu beni ekstra motive etti. Şu an hiç bir sıkıntım yok.

 

"1-2 GÜNE DURUMUM NETLEŞECEK"

Bandırmaspor maçından sonra takımı hep takip ettim. Takımın durumuna gerçekten çok üzüldüm. Bunlar artık geride kaldı. Buradayız ve takımımız için elimizden geleni yapacağız. Ne durumda olduğumu görmek için hocalarımla birlikte test yapacağız. Bir iki gün içerisinde durumum netleşecek.

 

"SAKATLIK BENİ GERİYE ATTI"

Ümraniyespor maçında oynayıp oynayamayacağım henüz belli değil. 25 gol sözüm ile ilgili fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sakatlık biraz beni geriye attı. 7-8 maç kaçırdım ve bu da en az 7 gol demek. Şimdi ise takım için neler yapmamız gerekiyor bunu düşünüyorum. Kimin gol attığı hiç önemli değil. Takımın pozisyonu düşme pozisyonuna çok yakın. Bizim bir an önce yukarıya tırmanmamız gerekiyor. Önemli olan sadece bu.

 

"LİDER OLARAK ARANIZA GERİ DÖNDÜM"

Taraftarlara gerçekten  teşekkür ediyorum. Onları çok seviyorum. Ben takıma liderlik yapmaya devam edeceğim. Kimin gol veya asist yaptığı önemli değil. Burada tekrardan güveni kazanmamız ve arkadaşlarımız ile motive olmamız gerekiyor. Ben o yüzden burdayım. Taraftarımız şunu demek istiyorum, lider olarak aranıza geri döndüm."

 

BENZER HABERLER

“Mustafa Hoca’nın kredisi sürüyor”

Kocaelispor’da cumartesi günü alınan Ankaragücü mağlubiyetinin ardından sıcak gelişmeler yaşandı. Maçtan sonra istifası tekrar gündeme gelen Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay ile Başkan Engin Koyun bugün yapılan toplantıda bir araya geldi. Toplantı sonrası önemli açıklamalarda bulunan Koyun, Mustafa Reşit Akçay'ın kredisinin sürdüğünü fakat Samsun maçının hoca için kritik olduğunu söylerken, Berkay Dabanlı ile transferde anlaşma sağlandığını da sözlerine ekledi