Abone olun

CHP’li Özkar, Alzheimer Yaşam Evi’ne hayran kaldı   “Hürriyet ve ekibi alkışı hak ediyor”

Kocaeli’de ilk ve tek olan İzmit Belediyesi Alzheimer Yaşam Evi’ni ziyaret eden CHP Başiskele Meclis Üyesi Emine Özkar, merkeze hayran kaldı

Alzheimer hastaları ve yakınlarının yaşam standartlarının arttırılması adına çalışmalar yapan İzmit Belediyesi Alzheimer Yaşam Evi, geçtiğimiz günlerde Başiskele’den misafirlerini ağırladı. CHP Başiskele İlçe Başkanı Anıl Acurman ve yönetimi ile Başiskele Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Emine Özkar Alzheimer Yaşam Evi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyarette İzmit Belediyesi Koordinatörü Hakan Yalçın ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci misafirlere eşlik etti.

 

“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER”

Alzheimer Yaşam Evi’nde verilen hizmeti yerinde gören ve sosyal medya aracılığıyla beğenisini dile getiren CHP Başiskele Meclis Üyesi Emine Özkar,” 12 ilçeli Kocaeli’nin tek CHP’li belediyesi olan İzmit Belediyesinin yapmış olduğu Alzheimer Yaşam Evi’ni ziyaret ettik. Bırakın diğer hizmetleri sırf bu hizmet için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibi alkışı hak ediyor. Emeği geçen herkese teşekkürler” ifadelerini kullandı.

 

BENZER HABERLER