Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı sözde hoca Halil Konakçı' ya Kocaeli Büyükşehir kucak açtı

Şeriatı desteklemeyenlere 'kafir' diyen ve Hatay'da Fransız işgalini öven, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı sözde hoca Halil Konakçı Kocaeli' ye geliyor

halil konakçı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli’ de Türkiye Cumhuriyetinin  kuruluşunun 100. yıl dönümünü büyük bir coşku ve heyecanla kutlamaya hazırlanırken,  Hira Hanımlar Derneği tarafından organize edilecek etkinliğe Halil Konakçı’nın davet edilmesi, birçok kesim tarafından  büyük bir tepki ve eleştirilere yol açtı. Konakçı, daha önce yaptığı açıklamalarda Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk ve Cumhuriyet’e karşı tavırlarıyla biliniyor.

KONGRE MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Hira Hanımlar Derneği düzenlediği Filistin Dayanışma gecesine, Kocaeli’ de Türkiye Cumhuriyetinin  kuruluşunun 100. yıl dönümünü büyük bir coşku ve heyecanla kutlamaya hazırlanırken Cumhuriyet düşmanı provokatör Halil Konakçı’yı kentimize geliyor. Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik  28 Ekim Cumartesi günü saat 20.00′ da gerçekleştirilecek

ATATÜRK DÜŞMANI

Hatay’ın çoğunluğu Arap’tır. Kürt ve Arap kardeşlerimiz var orada. Hala da öyle. O zaman da öyleydi. 1938’e kadar Fransız işgalindeydi… Fransızlar, ezanı Hatay’daki Müslüman köylerinde, camilerinde yasaklamadılar. Atatürkçüleri “terör örgütleri FETÖ ve PKK’lilere” benzeterek ve sokaklar kasap dükkânı gibi. Et görmekten içimiz dışımıza çıkıyor” gibi sözleri nedeniyle inceleme başlatılmıştı.

Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı sözde hoca Halil Konakçı’ ya Kocaeli Büyükşehir kucak açtı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Mütefekkir 28 Ekim 2023, 23:31

    Halil hocamızla birlikte Şevket hocamızın da olduğu, müthiş bir kalabalıkta, muazzam bir gavur kudurtan Filistin programıydı. :))

    Cevapla