CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı: İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’ i tekrardan tebrik ediyorum

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet' i tekrardan tebrik ediyorum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmit Belediyesinin Gündoğdu Mahallesi’nde hayata geçirdiği Doç. Dr. Utkan Mutman Parkı’nın açılışında konuşan CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, “Utkan Hocamızın isminin bu parka verilmesi çok anlamlı oldu. Genç yaşta aramızdan ayrılan Utkan Hocamız Kocaeli için çok kıymetli bir isimdi” dedi

İzmit Belediyesi, geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanı ve KOÜ İnşaat Müh. Bölüm Başkanı Doç. Dr. Utkan Mutman’ın ismini ‘İzmit Unutmaz’ diyerek Gündoğdu Mahallesi’nde hayata geçirdiği parka verdi. Parkın açılışı yoğun bir katılım ile gerçekleştirilirken CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, “Belediye Başkanımız kente yine çok güzel bir yaşam alanı kazandırdı. Utkan Hocamızın ismini bu parka vermesi çok anlamlı oldu” ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BAŞKANIMI TEKRARDAN TEBRİK EDİYORUM

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı yaptığı konuşmada, “Öncelikle belediye başkanımı geçen hafta olduğu gibi tekrardan tebrik ediyorum. Çok güzel bir yaşam alanını daha kente kazandırdı. En anlamlı olanı da Kocaeli için önemli bir ismi bu parka vermesi. Utkan Hocamızın ismini bu parka vermesi çok anlamlı oldu. Genç yaşta aramızdan ayrılan Utkan Hocamız Kocaeli için çok kıymetli bir isimdi. Çok iyi bir Cumhuriyetçi ve vatanseverdi. Kendisine tekrardan Allah’tan rahmet diliyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı: İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’ i tekrardan tebrik ediyorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir