Gazeteci Hakan Yağcıoğlu’na çirkin saldırı

hakan yağcıoğlu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… Hakan Yağcıoğlu, dün akşam saatlerinde İzmit otobüs Terminali’nde aralarında otobüs şoförlerinin de bulunduğu 5 kişi tarafından saldırıya uğradı.

 

Kocaeli Haber… Gazeteci Hakan Yağcıoğlu, dün akşam saatlerinde İzmit otobüs Terminali’nde aralarında otobüs şoförlerinin de bulunduğu 5 kişi tarafından saldırıya uğradı.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından yayınlanan kınama yazısında şu ifadeler yer aldı: “Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyelerimizden, TSYD üyelerinden, Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Hakan Yağcıoğlu, dün akşam saatlerinde terminalde, aralarında otobüs şoförlerinin de bulunduğu 5 kişi tarafından saldırıya uğradı.

Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen meslektaşımıza yapılan bu fiziksel saldırıyı şiddetle kınıyor, her türlü şiddetin karşısında olacağımızın bilinmesini istiyor, kendisine de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yaşanan çirkin saldırının takipçisi olan Kocaeli Otobüs Ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt ve 5’Nolu İzmit Şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Niyazi Yağız’a da verdikleri desteklerden ötürü teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Gazeteci Hakan Yağcıoğlu’na çirkin saldırı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir