1. Haberler
  2. Güncel
  3. Günün en saçma haberi! Erkekler toplanıp renklere karşı savaş açtı kadın olmak hakkında açıklama yaptılar

Günün en saçma haberi! Erkekler toplanıp renklere karşı savaş açtı kadın olmak hakkında açıklama yaptılar

kadin olmak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün İzmit Fevziye Camii’nde Cuma Namazı çıkışı toplanan grup İzmit Belediyesi’ni parklara renkli boya yaparak çocukları LGBT’ye özendirdiğini iddia ettiler.

Basın açıklamasını yapan grup, parklardaki renklerden o kadar rahatsız olmuşki, olayı Medeni Kanunun kabulüne kadar getirdiler. Grup yaptığı açıklamada ayrıca “İnsanlığın tarihi, ilk yaratılıştan itibaren aile ile başlamıştır. Allah cc insanı kadın ve erkekten biri birine ihtiyaç duyacak ve bir birinin ihtiyacını giderecek şekilde yaratmıştır.  Yöneticiler bu 5 temeli yok edecek kanun ve yasalardan halkını korumalıdır. Kadını koruma adına Cedav ve onun alt kanunları ve yasalar, LGBT hakları bu 5 temel hakkı da ortadan kaldırmaktadır.”gibi garip bir açıklamada da bulundular.

ERKEKLER TOPLANDI NASIL KADIN OLUNUR AÇIKLADILAR

Cuma Namazı çıkışı toplanan erkekler ayrıca, nasıl kadın olunmalı? Kadın ne demekdir? Gibi sorulara da açıklık getirirken, “Her kadın ya annedir ya da anne adayıdır. Yukarıda bahsettiğimiz olaylar kadının ayağının altından cenneti alıp, onu Cennet’siz bırakmaktır. Kadın adına yapılacak her çalışmada aile merkeze oturtulmalı ve aileyle kadın korunmalı.” dediler.

RENKLERE DE SAVAŞ AÇTILAR

LGBT karşıtı oldukları için toplandıklarını söyleyen grup, İzmit Belediyesi’nin çocuk parklarında LGBT’yi özendirici renkler kullandığını söylerken, bu görüşe kendilerini o kadar inandırmışlar ki belediyenin çocukları LGBT’ye özendirmek için çocuk parklarını rengarenk boyadığını iddia ettiler.

Günün en saçma haberi! Erkekler toplanıp renklere karşı savaş açtı kadın olmak hakkında açıklama yaptılar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir