1. Haberler
  2. Güncel
  3. Hodri Meydan’dan Yeniden Refah’a

Hodri Meydan’dan Yeniden Refah’a

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Başkanlığı, İlçe Divan Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ ı temsilen iki genel başkan yardımcısı katıldı. Yüzlerce partilinin katıldığı toplantı oldukça coşkulu bir atmosferde gerçekleştirildi.  Toplantıda ilk olarak Kocaeli İl Bşakanı Mehmet Aras söz aldı. Aras, seçimlerdeki sandık çalışmasına vurgu yaptı. Başarılı çalışmalarından dolayı İzmit İlçe Teşkilatı’nı tebrik etti.

“TARİHE GEÇECEK”

Aras’ın ardından söz alan YRP Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, siyasi deneyimlerini partililere aktardı. Bekin, YRP’ye kamuoyu ve uluslararası camiada çok yoğun ilgi duyulduğundan, yapılacak ilk genel seçimde ise Fatih Erbakan’ın Cumhurbaşkanı seçilerek, en genç cumhurbaşkanı olarak tarihe geçeceğini ilan etti.

“MURAT YOLDAŞ UNUTULMADI”

İlçe divan toplantısının sürpriz bir konuğu daha vardı. Geçtiğimiz ay gazetecilik mesleğinden emekliye ayrılan, Kocaeli basınının duayen ismi Murat Yoldaş. Gazeteciliğe milli gazetede başlayan Yoldaş, uzun yıllar Kocaeli halkına kalemi ile hizmet etti. Kocaeli’de birçok gazeteci yetişmesine vesile olan Murat Yoldaş’ı, Yeniden Refah Partisi unutmadı.

“UZUN PARTİYE ÜYE OLDU”

Yoldaş’a plaketini, kendisi de uzun yıllar milli gazetede dış politika yazarlığı yapan, Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin verdi. Yoldaş’a plaket takdiminin ardından partiye yeni üye kayıtları gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde, Kocaelispor Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanlık görevini bırakan Ferhat Uzun resmen İzmit ilçe yönetimine girdi. Uzun’a parti rozetini Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz taktı.   

Hodri Meydan’dan Yeniden Refah’a
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir