Hürriyet’ten Ercan’a hayırlı olsun ziyareti

err
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle geçtiğimiz hafta başka seçilen İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Dilek Yalçın, Ünal Özmural, Belediye Koordinatörleri Ozan Aksu, Hakan Yalçın, Birol Sağlam, Belediye Meclis Üyeleri Tuncay Özkan, Devrim Bal da hazır bulundu. Başkan Hürriyet, Gökhan Ercan’a çiçek takdim etti.

HÜRRİYET, ‘BAŞARILI OLACAĞINIZA İNANCIM TAM’

Başkan Hürriyet’i kapıda karşılayan CHP İzmit İlçe Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, yaptığı konuşmada “Başkanım sizlere, tüm yönetim kurulu üyelerimize, bütün arkadaşlara başarılar diliyoruz. Önemli bir süreçte başarılı olacağınıza inanıyoruz. Allah güzel başarılar ve çalışmalar nasip etsin. Ağır bir grip geçiriyorum. Bulaştırmamaya çalışıyorum ama çok zor. Başkanım daha önce aramıştım sizi tebrik etmek için gelmek bugüne nasip oldu. Bugün köyde bir dizi program var bu yüzden size çok erken geldik. Hem meclis üyelerimiz, hem başkan yardımcılarımız herkesle beraber ziyaret etmek istedik. Şahsınızda bütün yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi.

ERCAN, ‘İKTİDARIMIZ DEVAM EDECEK’

CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan ise “Başkanım çok teşekkür ediyorum. Seçim sonuçları açıklandığı gün yine aramıştınız beni tebrik etmiştiniz. Geçen hafta sizin yoğunluğunuz, bizim yoğunluğumuz bir türlü görüşememiştik. Hep birlikte başarılı bir süreç olacağını düşünüyorum. Sizlerle yönetici arkadaşlarımızla, partimizle meclis üyelerimizle önemli bir sürece giriyoruz. Sosyal demokrat belediyeciliği bu kentle sizinle birlikte dört sene önce başlatmıştık. Bundan sonraki süreçte tekrar iktidarımızı güçlü bir şekilde devam ettireceğimize inanıyorum. Zaten partililere verdiğimiz bir söz var. Daha güçlü bir İzmit, daha güçlü bir yönetim demiştik. İnşallah hep birlikte başaracağımıza inanıyorum. Bütün arkadaşların ayaklarına sağlık. İyi oldu güne erken başlamak, günü verimli kullanmış olacağız” dedi.

Haber :   Alikahya Kocaeli’nin çöplüğü oldu!

 

Hürriyet’ten Ercan’a hayırlı olsun ziyareti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir