İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Buğra Yiğit Kılıç: Bizler bu vatanı yolda bulmadık

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Buğra Yiğit Kılıç Bizler bu vatanı yolda bulmadık
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Buğra Yiğit Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, parayla yabancılara verilen vatandaşlık haklarına tepki gösterdi

 

Türkiye Türklerindir  diyen İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Buğra Yiğit Kılıç; Şehitlerimizin kanlarıyla sulanan vatanımızdaki sığınmacı işgali ve onlardan kaynaklı bozulan sosyolojimiz, dibe vuran ekonomimiz, ortadan kaybolan güvenliğimiz yetmiyormuş gibi bir de onların hamilerinin pişkinlerini izlemekteyiz. Ne yazık ki onlar özelikle son günlerde Türkiye’nin sahibi gibi davranmakta ve hadlerini aşmaktadırlar.

ÜÇ KURUŞA VERİLEN VATANDAŞLIK

AK Parti iktidarı tarafından üç kuruşa verilen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığı ne yazık ki itibarımızı sarsarken, son olarak da Kuveytli bir yazar bozuntusu çıkmış ve ‘Türk pasaportu dünyanın en ucuz şeylerinden biri. 400.000 dolar yatırım yapın ve hemen vatandaşlık alın. Herhangi bir Arap’ın Türk pasaportu alıp Türkiye’nin yeni Cumhurbaşkanı adayı olmasını ve Mustafa Kemal’in heykellerini yıkmasını destekliyorum’ demiştir.

BİZLER BU VATANI YOLDA BULMADIK

Fakat bu alçakça ifadelere iktidar partisinden bir tepki bile gelmemiştir. Bizler bu ve bunun gibi alçakların bir an önce Türkiye’ye girişlerinin yasaklanmasını talep etmekte ve ülke olarak en yüksek derecede tepkinin verilmesi gerektiğini düşünmekteyiz. Diğer yandan bu alçaklılara verilen her tepkiye karşılık ‘Bir daha Araplar gelmez, Türkiye’nin ekonomisi bozulur’ diyenlere de şöyle demekteyiz: ‘Bizler bu vatanı yolda bulmadık.’ Herkes bilsin ki, Türkiye Türklerindir.

 

F6TjmFoWAAAroTq

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Buğra Yiğit Kılıç: Bizler bu vatanı yolda bulmadık

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir