1. Haberler
  2. Güncel
  3. İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur: Yeter artık! Bir kere de bu vatanın evlatlarını düşünün

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur: Yeter artık! Bir kere de bu vatanın evlatlarını düşünün

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, devlet bankası olan Ziraat Bankası'nın en az bir Suriyeli veya koruma altındaki bir mülteci çalıştırma şartı ile KOBİ’lere 1,5 milyon lira destek verme kararına tepki gösterdi.

ACUR
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, devlet bankası olan Ziraat Bankası’nın en az bir Suriyeli veya koruma altındaki bir mülteci çalıştırma şartı ile KOBİ’lere 1,5 milyon lira destek verme kararına tepki gösterdi.

BU KADARI DA OLMAZ

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, yazılı açıklamasında, “Gazetelerde okuduğumuz bir haber hepimize ‘Bu kadarı da olmaz’ dedirtti. İddialara göre Ziraat Bankası, kredi için en az bir Suriyeli veya koruma altındaki bir mülteci ve bir de T.C. vatandaşı çalıştırma şartı arayacak. Amaç ise şu: Geçici koruma altındaki Suriyeliler, uluslararası koruma sağlanan kişiler ve T.C. vatandaşları için yeni istihdam sağlanması…

YETER ARTIK

Bu ülkenin evlatları işsizken, bu ülkenin evlatları geleceğe kaygı içinde bakarken, Ziraat Bankası’nın Suriyeli çalıştırma şartı ile kredi verecek olması asla kabul edilemez. Seçim öncesi sığınmacıların gönderileceğini söyleyenlerin seçim sonrası sığınmacıları Türkiye’de tutma gayreti içinde olmasına Türk halkının tepkili olduğunu ifade etmek istiyoruz. Yeter artık! Bir kere de bu vatanın evlatlarını düşünün.” dedi.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur: Yeter artık! Bir kere de bu vatanın evlatlarını düşünün

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir