İYİ Parti’den CHP’ye bayram ziyareti

1711479993 default.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti heyeti, Ramazan Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkez binasını ziyaret etti.

İYİ Parti heyeti Ramazan Bayramı dolayısıyla CHP’ye ziyarette bulundu. İYİ Parti Parti İçi Eğitim Politikaları Başkanı Ayşe Sucu başkanlığındaki heyeti, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Aylin Nazlıaka başkanlığındaki heyet karşıladı.

Heyetler arası görüşme sırasında bayram dolayısıyla kardeşlik ve barış vurgusu yapıldı. Nazlıaka, yerel yönetimler de dahil olmak üzere vatandaşın sorunlarını çözmek için hep birlikte çalışmaları gerektiğine dikkati çekti.

Öte yandan Nazlıaka, 31 Mart Yerel Mahalli İdareler Seçimi sonrası Nevşehir Belediyesini kazanan İYİ Parti’yi tebrik etti.

Hem milli hem dini bayramların birlik ve beraberlik sembolü olduğunu vurgulayan İYİ Parti Parti İçi Eğitim Politikaları Başkanı Ayşe Sucu ise, “Bayram denince hepimizin aklına her şeyden önce küslerin barışması gelir, dayanışma gelir. Bayramlar, aslında temelinde yatan hoşgörünün, sevginin hatta muhabbetin temel alındığı günlerdir. Dolayısıyla, inşallah hem Ramazan’ın bitimiyle hem bu güzel günde Türk toplumu güzelliklere açılsın dilerim” dedi.

İYİ Parti’den CHP’ye bayram ziyareti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir