İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet' ten o haberlere cevap

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, bazı haber sitelerinde çıkan, “İzmit Belediyesi konser yapmıyor. AKP’ li belediyelerle hareket ediyor” haberlerine cevap verdi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet' ten o haberlere cevap
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet açıklamasında;  Tek elden çıkma olduğu belli olan haberler yapılmış ve sözde konser yapmıyormuşuz. Hayır kardeşim, bizim hiç bir belediye ile anlaşmamız yoktur. Biz yarın akşam çok güzel bir konser yapacağız ve 2 aydır da duyurusunu yapıyoruz. Atamız, Cumhuriyeti halkımızla kurdu. Biz de 100. Yıl coşkusunu halkımızla birlikte kutlayacağız. Cuma akşam saat 20.00’de Recep Topaloğlu Spor salonunda 1000 KADIN TEK NEFES isimli muhteşem konserimize bekliyoruz.

İZMİT UNUTMAZ DİYORUZ

 

İlklerin ve müjdelerin şehri güzel İzmit’imize 100. Yıl coşkusunu İzmitli kadınların yaşatacak olması da ayrı bir gurur bizim için. Konserler, anlam yüklü açılışlar, sergiler, turnuvalar, yarışmalar, hatıraların yaşatılması, spor, sanat, kültür, zeybek gösterileri, kortejler ve İZMİT UNUTMAZ diyoruz. 2 haftadır tüm etkinliklerimizi yoğun şekilde duyuruyoruz. Ve planlamalarımızda hiçbir değişiklik yoktur. Tüm İzmitlileri BEKLİYORUZ

 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet' ten o haberlere cevap

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’ ten o haberlere cevap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir